• VTEM Image Show

  Heřmanův Městec

  výstavba nádrží - I. a II. etapa
 • VTEM Image Show

  Město Chropyně

  rekonstrukce sportovního areálu
 • VTEM Image Show

  Město Bučovice

  rekonstrukce základní školy
 • VTEM Image Show

  VD Bystřička

  rekonstrukce přelivu

Představení společnosti (2)

rovina objektRovina, a.s. zaujímá významné místo mezi stavebními organizacemi v moravském regionu a působí po území celé České republiky. Stavební firma Rovina, a.s. vznikla v roce 1996 jako specializovaná organizace pro výstavbu ekologických staveb se základním jměním 82 500 000 Kč. Po dvouletém působením byla činnost firmy rozšířena o provádění pozemních a průmyslových staveb. Disponuje týmem špičkových pracovníků, kteří své zkušenosti získali při svém působení v řadě renomovaných firem, kde se rozhodujícím způsobem podíleli na výstavbě významných vodohospodářských, průmyslových a pozemních staveb. Vedle těchto pracovníků rychle získává svoje zkušenosti nová generace absolventů středních a vysokých technických škol.

V současné době je rozhodujícím předmětem činnosti provádění a komplexní zajištění všech druhů staveb, včetně technologických celků, jejich uvedení do provozu a vystavení přislušných dokladů, tj. protokolů, revizí a osvědčení o jakosti a kompletnosti provedené montáže. Společnost je držitelem certifikátů: EN ISO 9001, EN ISO 14001, OHSAS 18001 a vlastní veškerá oprávnění potřebná k výkonu své činnosti.  Zajišťujeme dodávky od jejich projednání přes jejich realizaci až po zajištění kolaudačního rozhodnutí. 

Společnost Rovina, a.s. provádí i nejnáročnější stavby ve špičkové kvalitě a v požadovaném termínu. Prioritou naší společnosti je kvalita prováděných prací s důrazem na zabezpečení v souladu realizovaných prací s technickými požadavky a závaznými normami. Firma své stavební aktivity soustřeďuje po celé ČR, i na územi SR, čímž vytváří mnoho pracovních příležitostí pro pracovníky stavebního zaměření i pracovníky jiných profesí a pro drobné subdodavatele v místě prováděných staveb.

Přehled nabízených služeb

01-01-2018
Šneková čerpadla a turbíny, aerační systémy
Šneková čerpadla a turbíny, aerační systémy

Firma Rovina stavební a.s. je výrobcem šnekových čerpadel. Vyrábíme šneková čerpadla od průměru 180 mm do 4500 mm a délkách dle po...

Více informací
21-06-2016
Bezvýkopové opravy a rekonstrukce podzemních trubních vedení BERSTLINING
Bezvýkopové opravy a rekonstrukce podzemních trubních vedení BERSTLINING

                          Některé stávající sítě měs...

Více informací
30-07-2013
Třídiče a drtiče
Třídiče a drtiče

Drtiče a třídiče jsou vhodné pro zpracování stavebních odpadů - cihly, beton, omítka, tj. recyklace stavebních ma...

Více informací
30-07-2013
Servis geodetických činností
Servis geodetických činností

Nabízíme Vám servis geodetických činností.                      ...

Více informací